ÖVRIGT / Speglar / Spegel 8652230
nr 865 2230
Nyrokoko, förgylld, 122x62, små skador
Utrop:
2.600 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 16 december 2013
kl 18:51:57
11/12 01:56:20
15/12 17:59:02
Nyrokoko
Självständig nystil som slog igenom i Europa på 1840-talet.